W roli wstępu chcę Ci przedstawić kim jest Tim Sales. Na rynku amerykańskim to jeden z najlepszych trenerów tego biznesu działający w oparciu o ciepłe rynki i ogólnie rzecz biorąc w realu. Wykorzystuje też internet w sposób, w który większości ludzi działających w Polsce nie przychodzi nawet do głowy… ale jak chcesz poznać szczegóły jego metod to niestety przyda Ci się angielski. Trochę szkoda, że nie działa on głównie w internecie, bo ma fajne podejście do ludzi.

Czasami jednak nagrywa różnego rodzaju materiały i wrzuca je do internetu. Nie ma tego wiele, ale kilka z nich to niesamowite pełnowymiarowe odpowiedzi jak radzić sobie np. z obiekcjami dotyczącymi marketingu sieciowego (to akurat jest uniwersalne dla obu grup szukających parterów w internecie jak i poza nim).

3 takie nagrania przetłumaczyłem (dodałem napisy do filmu) i umieszczam poniżej na blogu. Znajdziesz odpowiedzi na 3 bardzo ważne zagadnienia : Kto kłamie w mlm; Dlaczego większość osób ponosi porażkę oraz Kto się bogaci, a kto nie w mlm. Miłego oglądania :)

Kto jest kłamcą?

Dlaczego większość ludzi ponosi porażkę?

Kto się bogaci, a kto nie w MLM?

Zobacz także