Są osoby, które działając w mlm napotykają masę trudności. Próbują rozwijać grupę daną metodą, ale wszystko wydaje się zawodzić. Zaczynają wtedy szukać, myśleć o rozwiązaniu na dany temat i znajdują idealne dla siebie rozwiązanie.

Ze mną było podobnie. Nie miałem koncepcji jak budować swoją listę do marketingu sieciowego. Wtedy natrafiłem na możliwość wykorzystania do tego internetu z czego korzystam do dziś… Problem rozwiązał się jakby sam. Ale czy na pewno?

Dziś wiem, że to nie był przypadek… nieświadomie zastosowano prawo przyciągania :)

Myślę, że u Ciebie też były przypadki kiedy nieświadomie zastosowane zostało prawo przyciągania.

Z różnym skutkiem ;-)

W czerwcu odbyło się w Krakowie pierwsze seminarium na temat prawa przyciągania pod szyldem „the Secret”. Ale się wtedy działo… cała historia kto i kiedy wykorzystywał to prawo, a także kogo uczą tego obecnie, jak to robią i jakie wyniki osiągają. Końcówka była niesamowita :) Nie było Cię tam? Żałuj !

Wiem, że wiele jest osób, które oglądały film lub czytały książkę „Sekret”. Seminarium jest kolejnym krokiem do zgłębienia tematu. Ten odważny krok mogę porównać jedynie do wypłynięcia dalej od brzegu. Gdzie pływają grube ryby, łatwiej jest złapać to czego chcesz i to w większej ilości :) Koniec zmagania się z tymi łowiącymi płotki z brzegu.

Z resztą zobacz jak to wyglądało ostatnim razem, przeglądnij wypowiedzi osób po czerwcowym seminarium i zobacz czego się możesz spodziewać.

5 listopada odbędzie się kolejne seminarium. Poprowadzi je Eduardo Sanchez w sekrecie ;-) dla osób, które chcą przyciągnąć do siebie pieniądze. To właśnie będzie temat tego seminarium.

Zerknij i przekonaj się na własnej skórze.

http://seminarium.thesecret.pl

Czasami książka nie wystarczy

Nigdy się nie poddawaj

Zobacz także