Dragons Alliance jest nazwą własną naszego zespołu, który tworzymy. Nazwa ta oznacza dosłownie „Przymierze Smoków”, bo tym właśnie jesteśmy. Istotami, które są silne, zmotywowane i pełne zapału aby się uniezależnić, zdobyć upragnioną wolność i czerpać więcej radości z życia. Wszyscy członkowie zespołu mają stały dostęp do Smoczej Jamy – naszej zespołowej platformy edukacyjnej, na której znajdują się szczegółowe i sprawdzone metody budowania zespołu marketingu sieciowego w oparciu i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów związanych z naszym zespołem kliknij tutaj.

kreska pozioma 600px

Ten 22 stronicowy e-book został napisany w celu pomocy Tobie w rekrutacji do biznesu. Zawiera szereg wskazówek w jaki sposób podejść psychologicznie do prezentacji biznesowych aby zwiększyć swoją skuteczność nawet o 300% !

Na początek zapoznasz się z własnym psychologicznym wzorcem dzięki czemu będzie Ci łatwiej wpłynąć na inne osoby. W środku znajdziesz szablon, który wypełnisz w wolnej chwili, zsumujesz punkty i w wyniku tego poznasz swój typ osobowości.

Znajomość własnego typu pomoże Ci zrozumieć zachowania innych, ułatwi kontakt i dotarcie do nich. To nieoceniona umiejętność w branży kontaktów z ludźmi. Tak – marketing sieciowy to branża kontaktów z ludźmi. Nie firm, nie produktów tylko właśnie kontaktów międzyludzkich.

Zadbaj o to aby były jak najlepsze :)

Oprócz tego poznasz 10 wskazówek do budowania relacji ze swoimi obecnymi jak i przyszłymi klientami oraz partnerami biznesowymi. Pomoże Ci to zrozumieć czym tak naprawdę jest budowanie relacji i jak to możesz wykorzystać na co dzień.

Do tego zagłębimy się w 3 magiczne słowa, których ludzi używają na prezentacjach biznesowych przez co sami sobie strzelają samobója… Poznasz te 3 magiczne słowa, poznasz też w jaki sposób ich używać aby zwielokrotnić swoje szanse na szybki sukces w marketingu sieciowym. Kliknij tutaj aby pobrać e-booka.

kreska pozioma 600px

Blog-lideraBlog Lidera to pakiet 3 modułów pokazujących jak stworzyć przełomowego bloga, który sam będzie Ci wyłapywał współpracowników i przyciągał ich do Ciebie jak magnes.

Poszczególne moduły zawierają pakiet filmów, które Ci pokażą jak w krótkim czasie założyć własnego bloga, jak nim zarządzać, skąd brać na niego treści, gdzie czerpać pomysły na wpisy, które będą przyciągać ludzi jak magnes oraz w jaki sposób stworzyć i dodać formularz autorespondera do Twojego bloga lub strony.

Całość zawiera ponad 5 godzin materiału video pokazującego krok po kroku jak postępować przy tworzeniu własnej platformy blogowej tak aby zaistnieć w sieci i umysłach potencjalnych partnerów. Te zasady są bardzo proste, ale i tak niewiele osób je zna. Blog www.sekretymlm.pl powstał właśnie dzięki wykorzystaniu tych zasad. Jeśli uważasz, że jest on wartościowy, przyciąga Twoją uwagę i też chcesz coś takiego mieć – koniecznie zapoznaj się z Blogiem Lidera (kliknij tutaj aby przejść dalej)

kreska pozioma 600px

dynamiczny-marketer-okładkaTen 24 stronicowy e-book został stworzony z myślą o osobach, które interesują się rozwijaniem w profesjonalny i szybki sposób marketingu sieciowego. Zawiera odpowiedzi na najważniejsze zagadnienia związane z marketingiem i jak to w rzeczywistości działa. Dosłownie MLM w pigułce.

Czy wiesz co tak naprawdę jest ważne w rozwijaniu tego biznesu? Czy znasz podstawowe reguły gry? Cała masa osób zajmująca się marketingiem sieciowym nigdy nie dotarła do takich informacji i odpadła z biznesu w ciągu pierwszego roku. Czy Ty możesz sobie pozwolić na puszczenie wolno takich przełomowych dla Ciebie informacji?

Jakiego rodzaju to są informacje? Informacje o entuzjazmie i jak może on zagrozić Twojej strukturze (coś nowego? wierz mi – dużo jest osób, które to omijają i tracą przez to dziesiątki potencjalnych partnerów), o duplikacji – objaśnienie jak ona naprawdę działa i dlaczego do tej pory Twój zespół nie duplikował Twoich poczynań oraz wskazówki :

  • jak nie być postrzeganym jako sprzedawca?
  • różnica między marketingiem, a sprzedażą
  • jak sprawić aby ludzie kupowali?
  • jak używać psychologi w dobry sposób i nie manipulować innymi?
  • cele prowadzenia mlm przez internet
  • czy firma ma znaczenie?
  • jak zacząć?
  • i wiele innych cennych wskazówek

Jeśli chcesz poznać te i inne sekrety w jaki sposób zarobić na marketingu sieciowym koniecznie przeczytaj tego e-booka. Aby go pobrać – kliknij tutaj.

kreska pozioma 600px

Budowanie relacji przez e-mailWiele osób chce się zaangażować w budowanie MLM wykorzystując internet, ale nie ma pojęcia jak budować relacje z osobami na listach adresowych. Są też osoby, które próbują już swoich sił, ale nie specjalnie im to wychodzi. Brakuje im wzorca, czegoś na czym mogłyby się oprzeć i mieć pewność, że wszystko robią dobrze.

Dlatego przygotowując kolejne informacje dla członków mojego zespołu o tym jak budować sobie relację przez e-mail stworzyłem małego e-booka, który wyjaśnia całe zagadnienie.

Dowiesz się z niego między innymi jak pisać skuteczne e-maile, jak wygląda konstrukcja takiego maila, pokaże Ci też kilka „sztuczek” na zwiększenie poczytności Twojej korespondencji! Jeśli ludzie, których przeciągniesz do siebie będą Cię lubić oraz Ci ufać możesz o sobie powiedzieć, że zbudowaliście fajną relację. Jeśli nie możesz tego powiedzieć… no cóż. Przeczytaj tego e-booka (link).