Ostatnio zagłębiłem się trochę w tematykę różnych firm marketingu sieciowego próbując znaleźć firmę, która jest najlepszą z pośród działających u nas w kraju z różnych dziedzin jakimi się zajmują począwszy od usług finansowych przez biotechnologię na telekomunikacji kończąc i znalazłem odpowiedź na to pytanie.

Odpowiedź brzmi : ŻADNA

Bardzo często widuję lub słucham osób, które mówią coś w rodzaju

„nasza firma jest jedyną, która …”

„nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju, mają …”

Kogo to obchodzi? Jeśli ktoś chce podjąć współpracę to nie z tego powodu, że masz super firmę i super produkty.

Marketing sieciowy daje ludziom to, co najbardziej cenię w prezentacjach biznesu. Daje nadzieję, daje wizję, pobudza wyobraźnię i przywołuje dawno zapomniane marzenia i cele.

Jeśli ktoś dojdzie do wniosku, że widzi w danym biznesie jakąś szansę dla siebie na realizację tych marzeń i poznał OSOBY, które mogą pomóc mu osiągnąć to czego pragnie – przyłączy się.

Widzisz, żaden biznes nie jest idealny, to trochę tak jak kupno samochodu. Traktuj swoją firmę MLM jak samochód, do którego wsiadasz i pracujesz nad tym aby ten właśnie samochód zabrał Cię do Twoich CELÓW i MARZEŃ.

Generalnie rzecz biorąc nie ma większego znaczenia w jakiej firmie marketingu sieciowego działasz. Każda z nich jest takim samochodem. Wiadomo – każda innym, a jak wiesz nie wszyscy chcieliby jeździć takim samym samochodem. Dlatego też musisz dobrać ten samochód według własnych upodobań. Wstępne kryteria z jakimi powinieneś porównywać swoje cele z firmą znajdziesz tutaj oraz bardziej szczegółowe tutaj.

Ważne jest też, abyś czytelniku był przekonany do produktów i samej firmy. Nie mam tu na myśli fanatycznego obwieszczania światu jakie cudne rzeczy posiadasz w swoim ręku, a jedynie o przekonanie, że to jest dobre.

Bardzo ważna jest też WIZNA i MISJA firmy. Jeśli podzielasz i to, a także jest to dla Ciebie jasne i zrozumiałe myślę, że znalazłaś firmę, której szukałaś, z którą się możesz utożsamiać.

Możesz spokojnie zacząć budować biznes, sieć klientów i współpracowników. Mam nadzieję, że dowiesz się jak to robić skutecznie i nie narażając się na duże koszty. Ostrzegam Cię przed tym, ponieważ większość networkowców nie ma zielonego pojęcia o budowaniu grupy.

Działają jak zdarta płyta, która powtarza „zaproś rodzinę i znajomych”. Zatrzymują się i odpadają kiedy tylko skończy im się lista znajomych i znajomych znajomych. Niewielki % ludzi z pośród tych działających w MLM osiągnęło jakikolwiek sukces tradycyjną metodą. Miej to na uwadze.

Nigdy się nie poddawaj

Zobacz także