Hej. Dzisiaj krótka lekcja o podstawowym błędzie jaki robią osoby z MLM wchodząc do internetu. Piszą niepotrzebne gnioty, opinie, zachłyśnięci własną firmą i produktami … Jaki jest tego efekt? Dokładnie odwrotny od zamierzonego. Zamiast sobie pomóc – szkodzą i najgorsze jest to,  że nie tylko sobie ale także zrażają innych do biznesu MLM. Zobacz jak to wygląda od strony osoby, która to ogląda 

Dokończę jeszcze wątek z filmu o księgarni… Często jest tak, że posiadając pewien produkt lub usługę masz o niej wysokie mniemanie i to jest ok. Musisz jednak pamiętać, że tak samo jak w sprzedaży książek w księgarni, tak samo jest  w MLM. Ludzie nie kupią u Ciebie książki dlatego, że im powiesz albo napiszesz o niej w samych superlatywach. Kupią jeśli Ty będziesz wiedzieć jak im tę książkę sprzedać. Spamowanie na forum oraz skrzynek mailowych reklamami nie jest tym co przynosi obroty w firmach.

Musisz pokazać korzyść za zakupu właśnie u Ciebie! Jeśli codziennie dostaniesz na skrzynkę informację o zestawie za 10 zł z Mc Donald’s nie sprawi to, że w nim kupisz. Co to może sprawić? Korzyść! Dostaniesz posiłek w mniej niż 2 minuty, masz blisko, jest gdzie usiąść itp. Jeśli jesteś w stanie ubrać Twój produkt w korzyści dla klienta i będzie on miał świadomość, że zależy Ci na nim, a nie na tym żeby sprzedać kolejny flakonik, to wtedy jest większa szansa, że kupi.

Edukuj się, zwiększaj swoje umiejętności i buduj sieć.

Nigdy się nie poddawaj

Zobacz także