Hej. Jakiś czas temu trafiłem na stronę poświęconą najlepszym artykułom napisanym na łamach network magazynu. Niestety jest dostęp tylko do 30 ze 100 stron, a cały Almanach udostępniony jest jedynie firmom MLM. Jeśli dana firma zdecyduje się na zakup jakiegoś nakładu – dopiero wtedy dystrybutorzy mają szansę na przeczytanie całości.

Nie mniej jednak nawet te 30 stron jest niezwykle wartościowe. Niemal na samym początku znajduje się opinia Briana Tracy o marketingu sieciowym jako branży, a że jest on moim mentorem postanowiłem zacytować go na łamach tego bloga :)

Brian Tracy, światowej sławy znawca i niekwestionowany autorytet w dziedzinie biznesu, sprzedaży oraz budowania osobistego i zawodowego sukcesu:

„Network marketing to po prostu metoda dystrybucji, gdzie większość zysków przypada networkowcom, a nie hurtownikom i sprzedawcom detalicznym. Najważniejszą częścią marketingu sieciowego jest to, że firma oferuje produkt o wysokiej jakości w dobrej cenie, który może być konsumowany cały czas. Z takimi produktami można budować MLM i spełnić wszystkie swoje finansowe marzenia. Osobiście uczę najważniejszych zasad sukcesu w biznesie w odniesieniu do marketingu sieciowego. Uczę także, jak skutecznie wprowadzać na rynek produkty i sprzedawać oraz jak szybko zbudować biznes oparty na marketingu sieciowym.

Branża MLM w Ameryce i na całym świecie jest dla ludzi jedną z najlepszych okazji, aby zacząć z niewielkim kapitałem lub zupełnie bez niego i odnieść finansowy sukces. A kluczem do sukcesu w tym segmencie jest uczenie się od ekspertów. Networker musi nauczyć się najlepszych strategii, technik i metod używanych przez obecnie odnoszących największe sukcesy sprzedawców na całym świecie. Rozpoczęcie i budowanie biznesu, który przynosi sukcesy jest niezwykle pracochłonne. Kiedy ktoś zaczyna w marketingu sieciowym, musi być przygotowany na zainwestowanie od pięciu do dziesięciu lat pracy, aby wszystkiego się nauczyć, zbudować swoją bazę klientów oraz opanować umiejętności niezbędne do rozszerzenia biznesu przez rekrutację nowych dystrybutorów.

Niestety, wielu ludzi wkracza w biznes MLM uważając, że jest to szybki i łatwy sposób zarabiania pieniędzy. Tak naprawdę sposób na łatwe i szybkie zarobienie pieniędzy nie istnieje. Istnieją tylko czasochłonne i trudne sposoby na zbudowanie przynoszącego sukcesy biznesu. Marketing sieciowy nie jest tutaj wyjątkiem. Lecz jeśli osoba zaczyna w dobrej firmie i jest zdecydowana na to, aby ciężko pracować, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, w końcu odniesie sukces. Taki człowiek może zbudować szeroką sieć dystrybutorów i zarobić dużo pieniędzy.”

Tę 30 stronicową darmową część możesz znaleźć tutaj.

Nigdy się nie poddawaj

Zobacz także