Facebook od jakiegoś czasu się bardzo rozrósł i nie będę tracić czasu na truizmy w rodzaju „warto się tym zainteresować”. Poniżej znajdziesz wykres zainteresowania facebookiem w ciągu ostatnich kilku lat w Polsce. Pamiętaj, że powstał w 2004 roku. W tym momencie jest na niego wielki boom i można to wykorzystać, chociażby przy budowaniu listy.

mlm02

To trochę inne środowisko, trzeba się nakombinować aby wyszło coś fajnego i ciekawego, a nie zwykłe „podaj e-mail i imię” :)

Tą drogą docieramy do punktu, w którym chcę się z wami podzielić czymś co znalazłem na anglojęzycznym blogu (co rzecz jasna u nas nie działało :) ). Był tam bardzo fajny skrypt, który można użyć na swoim FanPage aby był bardziej Fun :)

Od razu uprzedzam, że to bardzo techniczna papka, której daję lekko 4/5 punktów trudności. Pomyślałem, że zrobię to przy okazji tworzenia własnej strony na Facebooku co też uczyniłem. Pomimo, że ta platforma jest taka popularna są w sieci pewne głosy sprzeciwu jakoby FB nie nadawał się do biznesu. Trzeba to zwyczajnie sprawdzić na własnej skórze :) Co jakiś czas skrobnę co nieco na ten temat -- jakie są rezultaty działania z tą platformą w porównaniu z innymi źródłami ruchu i budowania listy subskrybentów.

Ok, ale wracając do tematu. Poniżej znajduje się filmik w jaki sposób uporać się z tą programistyczną papką (opisywanie tego w postaci tekstu to istna hegemonia… filmem łatwiej)

Kliknij aby pobrać skrypt

Będę wdzięczny jak zaglądniesz na mój fanpage i polubisz stronę. Po drugiej stronie jest fajny e-book w ramach nagrody ;)

Do usłyszenia

Nigdy się nie poddawaj

Zobacz także