Hey wszystkim. Dzisiaj będzie mała powtórka, przypomnienie podstawowych różnic w rozumowaniu osób biednych oraz bogatych. Jeśli nie czytałeś/czytałaś nigdy wcześniej żadnej książki Roberta Kiyosakiego to w poniższym filmie znajdziesz dokładne wyjaśnienie jego filozofii biznesu, tego o czym ten człowiek uczy tysiące ludzi na całym świecie.

Robert jest osobą, która bardzo wierzyła w wyłożoną tutaj w pigułce filozofię do tego stopnia, że kiedy jego środowisko próbowało ściągnąć go na swój poziom myślenia on wolał mieszkać w samochodzie z żoną niż poddać się myśleniu biednych ludzi. Sam zobacz co miał na myśli.

Czego można nauczyć się z tego filmu? Marketing sieciowy to również biznes. Co robisz z zarobionymi pieniędzmi? Jeśli reinwestujesz to jesteś na najlepszej drodze do sukcesu. Pewien milioner ze stanów powiedział kiedyś „Pierwszego miliona nie można wydać, trzeba każdego zarobionego centa zainwestować ponownie w biznes, bo takie działanie z biznesu wartego 1 milion zrobi biznes wart 10 milionów”

Jeżeli współpracujesz na zasadzie dorywczego dochodu i wynosi on powiedzmy 500 zł każdego miesiąca to wyobraź sobie co by się stało gdybyś te pieniądze zainwestował w dalszy rozwój swojego biznesu! W MLM Ty jesteś biznesem – inwestuj w wiedzę, która pozwoli Ci zajść tam gdzie nikt nawet nie ma pojęcia, że można zajść. Z czasem do tego początkowego wynagrodzenia możesz dopisać jedno zero, potem drugie, a jak zrozumiesz na czym biznes polega to dopiszesz i trzecie. Tego Ci życzę z całego serca :)

Nigdy się nie poddawaj.

Zobacz także